Какъв вид почивка предпочитате? Сред природата или в града? На морето или в планината? Да разглеждате исторически забележителности или природни пейзажи? Да се разхождате по претъпкани улици и да пазарувате, или спокойно да съзерцавате красотата? Да пътувате до далечни страни или не толкова далеч? Да си прекарате добре или да си починете на спокойствие?

















